اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده رویداد

تعداد بازدید:14

جشنواره پویانمایی تهران 1398

یک قسمت از سریال پویانمایی «روبی و جوجه‌ها» با عنوان «خروس خون» از تولیدات مرکز صبا به کارگردانی بابک و بهنود نکویی در دو بخش ملی و بین‌المللی دهمین جشنواره پویانمایی تهران برگزیده شد.

یک قسمت از سریال پویانمایی «روبی و جوجه‌ها» با عنوان «خروس خون»  از تولیدات مرکز صبا به کارگردانی بابک و بهنود نکویی در دو بخش ملی و بین‌المللی دهمین جشنواره پویانمایی تهران برگزیده شد.

پویانمایی «خروس خون» به انتخاب هیات داوران، از میان 18 اثر در بخش بین‌الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران رتبه اول را کسب کرد و تندیس طلایی بهترین اثر تلویزیونی را به دست آورد.

این پویانمایی که بخشی از سریال پویانمایی «روبی و جوجه‌ها» است، در استودیو گنبدکبود به سفارش مرکز پویانمایی صبا تولید شده و در ایام نوروز هفت قسمت از آن در تلویزیون به نمایش درمی‌آید.

در بخش بین‌الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران، پویانمایی ‌هایی از کشورهای مختلف از جمله سوئیس، فرانسه، آمریکا، آلمان، هلند، اسپانیا، بزریل، روسیه و انگلیس و نیز دو پویانمایی برنده اسکار دانشجویی سال 2015، دو پویانمایی نامزد اسکار 2015 و سه فیلم نامزد بهترین پویانمایی کوتاه سال 2016 حضور داشتند.

«خروس خون» کشمکش‌های روباه و خروسی را به نمایش می‌گذارد که در همسایگی هم زندگی می‌کنند و روباه تحمل سحرخیزی و نشاط خروس را ندارد و برایش دسیسه چنینی می‌کند.

جشنواره بین‌المللی پویانمایی (انیمیشن) تهران معتبرترین جشنواره انیمیشنی ایران است که از سال 1377 به صورت دوسالانه توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و اختتامیه دهمین دوره از این جشنواره پنجشنبه 19 اسفندماه در سالن بهنام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

این دوره از جشنواره نیز به دبیری محود کریمی صارمی برگزار شد و آثار شرکت کننده در دو بخش ملی و بین المللی از 15 اسفند ماه در 37 سینما و مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور به نمایش درآمدند.

آخرین اخبار

. «سلام بر ابراهیم» به شبکه دو می‌آید . مرکز پویانمایی صبا با برنامه های متنوع روی انتن شبکه کودک . پویانمایی «مسافر» با موضوع پیاده رویی اربعین . مسافر ( ویژه اربعین ) . قصه های «دشت پرماجرا» برمبنای اعتماد به نسل امروز ترسیم و روایت خواهند شد. . گزارش «جام جم» از پویانمایی های جدید مرکز صبا - هویت ایرانی با انیمیشن های ملی . گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با نویسنده و کارگردان «پهلوانان» . «مسافر» همزمان با اربعین حسینی به آنتن می رسد . پخش دو مجموعه انیمیشن در قاب شبکه امید . پویانمایی‌هایی با محوریت زندگی پیامبران . بهره گیری از هویت ایرانی ـ اسلامی در طراحی های بصری «معماهای فرید» . داستان پیامبریِ حضرت صالح (ع) و قوم ثمود در شبکه پنج . خبرنگاری با طعم جنگ و رنگ خون . خالق موسیقی پویانمایی "قصه ما مثل شد "به خاطره ها پیوست . تولیدات تابستانی مرکز پویانمایی صبا . پخش سه مجموعه انیمیشن در قاب شبکه کودک . فصل پنجم پویانمایی رعنا دختر دهقان در دست تولید . روایتی از زندگی شهید هادی در پویانمایی «سلام بر ابراهیم» . «چشمان بیدار» راوی شجاعت و عروج سفیران خبر و تصویر است . ماجراهای سفر۲۱۰ روزه ناوگروه ۸۶ پویانمایی می‌شود . پویانمایی مثل نامه . دیدار مدیران مرکز پویانمایی صبا از فرهنگستان زبان و ادب فارسی . دوره های فشرده کارگردانی تولیدات انیمیشن . تولیدات تابستانی مرکز پویانمایی صبا در راه آنتن . ماندگاری زبان فارسی درقاب پویانمایی . معرفی میراث فرهنگی و آثار تاریخی ایران در پویانمایی «موزه» . «چی شد که این رنگی شدم»؛ با چاشنی طنز آموزشگر مهارت‌های زندگی می شود . بازدید رئیس مرکز پویانمایی صبا و جمعی از مدیران این مرکز ازنمایشگاه بین المللی کتاب . پویانمایی «موزه» در راه تلویزیون‎‎ . پویانمایی «ساعت پویا» در دست تولید‎‎ . سری جدید «جنگل فندق» روی آنتن شبکه پویا . کام شیرین تلویزیون با «شکرستان» . تندیس جشنواره کودک و نوجوان هندوستان برای «فینگیلیا» . «مثل نامه» پویانمایی برای آشنایی کودکان با ضرب المثل های فارسی . سری دوم سریال «دهکده پرماجرا» آماده پخش شد . «خروس زیرک، روباه کلک» با تکنیک جدید روی آنتن خواهد رفت . پهلوانان به شبکه امید رسیدند . نیمه دوم ماه رمضان با «قصه های من و آقاجان» از شبکه پویا . تولید فصل جدید پویانمایی شکرستان . مرکز پویانمایی صبا در سالی که گذشت و در راهی که پیش رو دارد .... . نوروز 1402 با برنامه های متنوع مرکز پویانمایی صبا . درخشش مرکز پویانمایی صبا در نخستین جشنواره تولیدات چندرسانه‌ای میراث فرهنگي . درخشش مرکز صبا در نخستین جشنواره تولیدات چندرسانه ای ميراث فرهنگي . فضاسازی براساس نقاشی مینیاتوری یکی از شاخصه های مثل نامه است/سری جدید مثل نامه نوروز۱۴۰۲ روی آنتن می آید . انیمیشن «جوانمردان» در قاب امید . جلسه مشترک مرکز پویانمایی صبا با معاونت فرهنگی نیروی دریایی ارتش با موضوع ترویج فرهنگ دریا پایه . جشنواره ملی قرآن و عترت برگزیدگان خود را شناخت . گفت‌وگوی «جام‌جم» با مدیران شبکه‌های نسیم، جام‌جم و مرکز صبا . فجر صبا . انتصاب « مدیر تولید فیلم نامه های مصور »در مرکز پویانمایی صبا

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.