اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:71
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک مرکز پویانمایی صبا و انتشارات سروش

جلسه امضای تفاهم نامه همکاری مشترک مرکز پویانمایی صبا و شرکت انتشارات سروش در راستای هم افزایی دو محصول فرهنگی " کتاب و پویانمایی" با حضور مدیرعامل انتشارات سروش، جمعی از مدیران این شرکت و رئیس مرکز پویانمایی صبا در محل سالن جلسات مرکز پویانمایی صبا برگزارشد.

جلسه امضای تفاهم نامه همکاری مشترک مرکز پویانمایی صبا و شرکت انتشارات سروش در راستای هم افزایی دو محصول فرهنگی کتاب و پویانمایی باحضور ابراهیم شکوری مدیر عامل انتشارات سروش، جمعی از مدیران این شرکت و محمد رحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا و مدیران این مرکز در محل سالن جلسات مرکز پویانمایی صبا برگزارشد. به دلیل قرابت فضای داستانی و تخلیلی کتاب های قصه با تولیدات پویانمایی، این همکاری شکل گرفت تا از ظرفیت دو مجموعه مرکز پویانمایی صبا و شرکت انتشارات سروش بهره گیری شایسته ای صورت گیرد. بنا براین گزارش این اقدام در راستای تاکید و الویت بخشی سازمان صداوسیما در سند تحول مبنی بر فعال سازی نهضت اقتباس صورت گرفته است. همچنین این تفاهمنامه با هدف غنا بخشی به محتوا های پویانمایی و کتب ،کمک به پایایی و مانایی محصولات فرهنگی مذکور ، بهره وری در سرمایه گذاری های انسانی و مالی و نیز ترغیب و تشویق پدید آورندگان کتاب و پویانمایی به ارتقای محتوا و جذابیت محصولات انجام شده است. لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا با ابراز خرسندی از امضای این تفاهمنامه و اینکه این همکاری مشترک خیلی زود به سرانجام رسید، بیان کرد: عقد این تفاهم نامه و استمرار آن بین مرکز پویانمایی صبا و انتشارات سروش منجر به هم افزایی حوزه کتاب و پویانمایی می شود. وی این بستر را به منزله پلی تعبیر کرد که بزرگراه های مختلف را به هم متصل می کند و می تواند خوراک فرهنگی قابل توجهی در اختیار خانواده ها قرار دهد و در ادامه اظهار داشت: این همکاری شایسته را به فال نیک می گیریم و امیدوارم با همین سرعت و اهتمام، به نتایج مناسبی در این زمینه دست یابیم. لیوانی با بیان این مطلب افزود: ما در مرکزصبا محصول محور هستیم و ان شالله با امضای تفاهمنامه تلاشمان براین است که بتوانیم برنامه ریزی های عملیاتی داشته باشیم و خروجی خوبی را رقم بزنیم تا کودکان و مخاطبان ما بتوانند از آن بهره کافی و وافی ببرند و به جای بهره گیری و تماشای تولیدات و محصولات هنری خارجی، با دستاوردها و تولیدات سرزمین خودمان مانوس شوند. در ادامه ابراهیم شکوری مدیرعامل انتشارات سروش گفت:این تفاهمنامه عملکرد مطلوبی است و بررسی ها نشان می دهد خانواده هایی که دارای کودک هستند به چنین محصولاتی همچون پویانمایی و کتاب نیاز دارند. همچنین وی پیشنهاد کرد چنانچه همزمان با ساخت یک انیمیشن، نگارش و تدوین کتاب آن هم شروع شود می تواند تاثیر گذاری بیشتری بر مخاطب بگذارد، چرا که همزمان با دیدن برنامه، کتاب آن را نیز در اختیار دارد و خود نیز به داستان سرایی می پردازد. گفتنی است در حال حاضر 3 مجموعه کوچولو های کنجکاو نقاش کوچولو و مثلنامه برای تدوین کتاب در دستور کار انتشارات سروش قرار گرفته است. همچنین بر اساس درخواست مدیرعامل انتشارات سروش مبنی برهم زمانی نگارش کتاب با ساخت برنامه، دو مجموعه فیل کوچولو وچی شد که این رنگی شدم برای برنامه ریزی پیشنهاد شد.

آخرین اخبار

. «سلام بر ابراهیم» به شبکه دو می‌آید . مرکز پویانمایی صبا با برنامه های متنوع روی انتن شبکه کودک . پویانمایی «مسافر» با موضوع پیاده رویی اربعین . مسافر ( ویژه اربعین ) . قصه های «دشت پرماجرا» برمبنای اعتماد به نسل امروز ترسیم و روایت خواهند شد. . گزارش «جام جم» از پویانمایی های جدید مرکز صبا - هویت ایرانی با انیمیشن های ملی . گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با نویسنده و کارگردان «پهلوانان» . «مسافر» همزمان با اربعین حسینی به آنتن می رسد . پخش دو مجموعه انیمیشن در قاب شبکه امید . پویانمایی‌هایی با محوریت زندگی پیامبران . بهره گیری از هویت ایرانی ـ اسلامی در طراحی های بصری «معماهای فرید» . داستان پیامبریِ حضرت صالح (ع) و قوم ثمود در شبکه پنج . خبرنگاری با طعم جنگ و رنگ خون . خالق موسیقی پویانمایی "قصه ما مثل شد "به خاطره ها پیوست . تولیدات تابستانی مرکز پویانمایی صبا . پخش سه مجموعه انیمیشن در قاب شبکه کودک . فصل پنجم پویانمایی رعنا دختر دهقان در دست تولید . روایتی از زندگی شهید هادی در پویانمایی «سلام بر ابراهیم» . «چشمان بیدار» راوی شجاعت و عروج سفیران خبر و تصویر است . ماجراهای سفر۲۱۰ روزه ناوگروه ۸۶ پویانمایی می‌شود . پویانمایی مثل نامه . دیدار مدیران مرکز پویانمایی صبا از فرهنگستان زبان و ادب فارسی . دوره های فشرده کارگردانی تولیدات انیمیشن . تولیدات تابستانی مرکز پویانمایی صبا در راه آنتن . ماندگاری زبان فارسی درقاب پویانمایی . معرفی میراث فرهنگی و آثار تاریخی ایران در پویانمایی «موزه» . «چی شد که این رنگی شدم»؛ با چاشنی طنز آموزشگر مهارت‌های زندگی می شود . بازدید رئیس مرکز پویانمایی صبا و جمعی از مدیران این مرکز ازنمایشگاه بین المللی کتاب . پویانمایی «موزه» در راه تلویزیون‎‎ . پویانمایی «ساعت پویا» در دست تولید‎‎ . سری جدید «جنگل فندق» روی آنتن شبکه پویا . کام شیرین تلویزیون با «شکرستان» . تندیس جشنواره کودک و نوجوان هندوستان برای «فینگیلیا» . «مثل نامه» پویانمایی برای آشنایی کودکان با ضرب المثل های فارسی . سری دوم سریال «دهکده پرماجرا» آماده پخش شد . «خروس زیرک، روباه کلک» با تکنیک جدید روی آنتن خواهد رفت . پهلوانان به شبکه امید رسیدند . نیمه دوم ماه رمضان با «قصه های من و آقاجان» از شبکه پویا . تولید فصل جدید پویانمایی شکرستان . مرکز پویانمایی صبا در سالی که گذشت و در راهی که پیش رو دارد .... . نوروز 1402 با برنامه های متنوع مرکز پویانمایی صبا . درخشش مرکز پویانمایی صبا در نخستین جشنواره تولیدات چندرسانه‌ای میراث فرهنگي . درخشش مرکز صبا در نخستین جشنواره تولیدات چندرسانه ای ميراث فرهنگي . فضاسازی براساس نقاشی مینیاتوری یکی از شاخصه های مثل نامه است/سری جدید مثل نامه نوروز۱۴۰۲ روی آنتن می آید . انیمیشن «جوانمردان» در قاب امید . جلسه مشترک مرکز پویانمایی صبا با معاونت فرهنگی نیروی دریایی ارتش با موضوع ترویج فرهنگ دریا پایه . جشنواره ملی قرآن و عترت برگزیدگان خود را شناخت . گفت‌وگوی «جام‌جم» با مدیران شبکه‌های نسیم، جام‌جم و مرکز صبا . فجر صبا . انتصاب « مدیر تولید فیلم نامه های مصور »در مرکز پویانمایی صبا

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.