اخبار صبا

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

آموزشگاه تخصصی انیمیشن توسط هنرپویا راه‌اندازی شد

مدیرعامل گروه هنرپویا از راه‌اندازی آموزشگاه تخصصی انیمیشن با همکاری استودیو گنبدکبود خبر داد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

انیمیشن های انتخاباتی مرکز صبا معرفی شدند

مرکز پویانمایی صبا در ایام منتهی به انتخابات ، آثاری متفاوت، جالب و اثرگذار را با ابزار انیمیشن برای پخش از شبکه های مختلف سیما تدارک دیده است.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

معرفی اندیشمندان و مخترعان ایرانی؛ انیمیشن « ستارگان ایرانی» روی آنتن می رود

اندیشمندان و مخترعان ایرانی در قالب انیمیشن «ستارگان ایرانی» به مخاطبان شبکه سحر در شبه قاره معرفی می شوند.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

رئیس مرکز صبا: فرزندانتان را به دیدنِ انیمیشن ایرانی دعوت کنید/ برنامه‌ریزی تلویزیون برای تولید ۲۰۰ ساعت پویانمایی در سال ۱۴۰۰

رئیس پویانمایی صبا از پدرها و مادرها درخواست کرد، فرزندان‌شان را به تماشای انیمیشن ایرانی دعوت کنند و نگذارند محتوای نامناسب انیمیشن‌های غربی را ببینند.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

گفت‌وگو با محمدرحیم لیوانی ،رئیس مرکز پویانمایی صبا و اعلام پویانمایی‌های جدید نوروزی - دنیای کارتون‌ها زیر سایه کرونا

در آستانه بهار و ایام نوروز که تلویزیون برای خانواده‌ها ساخت برنامه‌ها و سریال‌های مختلفی را در نظر گرفته است، درزمینه پویانمایی هم از مخاطبان کودک و نوجوان خود غافل نمانده و پخش انیمیشن‌های جدید و جذابی را در جدول پخش شبکه‌ های مختلف سیما دارد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

خالق اثر «خداوند لک لک ها را دوست دارد» درگذشت

خانم ذاکری، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت انیمیشن کشور و از مدیران سابق معاونت سیما و مرکز پویانمایی صبا درگذشت.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

نسیم به طعم «شکرستان»

سیدمسعود صفوی تهیه کننده مجموعه جدید «شکرستان» گفت: این پویانمایی بازخورد خوبی از طرف مردم داشته و عوامل تهیه این مجموعه به این نمره قبولی که از مخاطب دریافت کرده، بسیار راضی و خشنود هستند.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

فراخوان مسابقه «فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان» منتشر شد

فراخوان پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان به مناسبت ۵۰ سالگی فعالیت‌های سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری منتشر شد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

انیمیشن و زندگی روزمره از دریچه مطالعات فرهنگی

کتاب 《انیمیشن و زندگی روزمره》اثر دکتر محمدعلی صفورا . کتابی در باب مطالعات فرهنگی، ساخت معنا و محتوا و درون مایه پویانمایی

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

نتفلیکس 40 بار نامزد شد/ انیمیشن «روح» به تنهایی 10 بار نام برده شد

با اعلام نامزدهای جوایز «آنی» سرویس استریم نتفلیکس با کسب ۴۰ نامزدی بیشترین نامزدی این دوره جوایز «آنی» را بدست آورد.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین اخبار

در اختتامیه سومین جشنواره لباس کودک و نوجواناختتامیه دومین جایزه سال استیکر برگزار شد/ اعلام برگزیدگاندرگذشت یکی از شخصیت‌های برجسته انیمیشن جهانرکوردشکنی در تولید انیمیشن ایرانیفجر صباداستان های ایرانی در "ماجراهای قصه به قصه"فیلم‌های بین‌المللی، انیمیشن‌ها و مستندهای امسال اسکار معرفی شدندفجر با انیمیشن «خاطرات زیرزمینی»صبا بزرگترین سفارش دهنده انیمیشن کشوربا 10 مورد از بهترین کاراکتر‌های منفی انیمیشن‌های دیزنی آشنا شویددلیل انصراف «پسر دلفینی» از فجر چه بودنویسنده انیمیشن جنجالی سیمپسون ها بر اثر کرونا درگذشتامید میزبان « فرزندان آفتاب»«پند پارسی» راوی حکایات سعدی«شبکه کوچک» در شبکه دواکران انیمیشن «قدم یازدهم» در جشنواره آمریکاییفرصت ناب پویانمایینامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در بخش های مختلف معرفی شدند.335قسمت پویانمایی در سال ۹۹ روی آنتن رفت/ پخش ۱۶ اثر با صدای استریو از تلویزیوننتفلیکس 40 بار نامزد شد/ انیمیشن «روح» به تنهایی 10 بار نام برده شدانیمیشن و زندگی روزمره از دریچه مطالعات فرهنگیفراخوان مسابقه «فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان» منتشر شدنسیم به طعم «شکرستان»خالق اثر «خداوند لک لک ها را دوست دارد» درگذشتگفت‌وگو با محمدرحیم لیوانی ،رئیس مرکز پویانمایی صبا و اعلام پویانمایی‌های جدید نوروزی - دنیای کارتون‌ها زیر سایه کرونارئیس مرکز صبا: فرزندانتان را به دیدنِ انیمیشن ایرانی دعوت کنید/ برنامه‌ریزی تلویزیون برای تولید ۲۰۰ ساعت پویانمایی در سال ۱۴۰۰معرفی اندیشمندان و مخترعان ایرانی؛ انیمیشن « ستارگان ایرانی» روی آنتن می رودانیمیشن های انتخاباتی مرکز صبا معرفی شدندآموزشگاه تخصصی انیمیشن توسط هنرپویا راه‌اندازی شد

.کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پویانمایی صداوسیما می باشد
© تمام حقوق این سایت متعلق به شبکه صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.