تعداد بازدید : 1437 - تاریخ خبر : 1398/06/27 - 14:47
نسیم صبا در هفته دفاع مقدس

مرکز پویانمایی صبا به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و قدردانی از جانفشانی ها و رشادت های یادگاران هشت سال دفاع مقدس و همچنین بازگشایی مدارس، تولیدات خود را برای نمایش از شبکه های سیما معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز صبا ، این مرکز با 21 عنوان انیمیشن اعم از سریال و فیلم های کوتاه و بلند به استقبال هفته دفاع مقدس می رود. این تعداد برنامه در مدت زمان 57 ساعت برای نمایش به شبکه های مختلف سیما معرفی و پیشنهاد شده است.


*** سریال پویانمایی «شجاعان 1 و 2» در 52 قسمت به مدت 18 ساعت و 40 دقیقه درباره یکی از تیم های عملیاتی است که به قرارگاهی در منطقه جنوب به نام قرارگاه عقاب اعزام شده و در هر قسمت، مأمور انجام یک عملیات حیاتی و البتّه خطرناک می شوند. سیاوش زرین آبادی کارگردان، علیرضا گلپایگانی تهیه کننده و دانش گیتی نویسندگی این مجموعه را برعهده دارند.

انیمیشن های «فرزندان آفتاب» در 26 قسمت؛ «همسنگران 1» در 13 قسمت؛ «همسنگران 2» در 26 قسمت؛ «ایران ما» در 19 قسمت؛ «بهاران» در 14 قسمت؛ «پلاک 1 و 2» در 14 قسمت؛ «نشانه های روشنی» در 13 قسمت؛ «بچه های ایران» در 8 قسمت؛ فیلم های «شیرهای آلواتان»، «پرنده»، «آزاده قهرمان»، «دستی از غیب»، «رقص قاصدک»، «شجاع مرد کوچک»، «گنجشک ناز و زیبا»، «نردبان» و کلیپ های «جهادگر»، «خلبان»، «عکاس» و «پسر فداکار» از دیگر برنامه های پویانمایی تولید مرکز صبا است.

همچنین مرکز پویانمایی صبا با تولید 8 عنوان برنامه انیمیشن به مدت 18 ساعت با موضوع مدرسه، دانش آموز و تحصیل علم به استقبال ماه مهر می رود. مرکز صبا این برنامه ها را برای نمایش تلویزیونی به شبکه های سیما معرفی و پیشنهاد داده است.

*** سریال 26 قسمتی پویانمایی « قهرمانان مدرسه» که در آن سه نفر از بهترین های مدرسه به نام های عرفان، سینا و فراز که به ترتیب در کاردستی با قطعات جورچین، کار با رایانه و ورش مهارت دارند، توسط معلم مدرسه انتخاب می شوند و ماموریت دارند که شهر را از دست گروه خلافکاری که در شهر اصراف می کنند نجات دهند و در هر قسمت موفق به انجام ماموریت خود می شوند. کارگردان این مجموعه فرخ یکدانه و تهیه کننده آن شهاب کسرایی است.

همچنین دیگر مجموعه های مناسبتی این مرکز عبارتند از: سریال های پویانمایی «جیرجیر و جانا » در 29 قسمت، «آقا معلم و بچه ها» در 26 قسمت، «زنگ مدرسه» در 15 قسمت، «این جوری بهتره»، «طلایه» در 7 قسمت و فیلم کوتاه «پسر کاغذی» و کلیپ موزیکال «پاییز».

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان