تعداد بازدید : 13 - تاریخ خبر : 1398/11/16 - 17:01
سردار سلیمانی، محور رقابت انیماتورهای جوان

تعداد ۲۵ گروه انیمیشن ساز در نخستین رویداد تولید انیمیشن منهاج با محوریت زندگی و سیره اخلاقی شهید قاسم سلیمانی حضور یافته و به رقابت پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز صبا، اسدالله دیانتی دبیر نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن گفت: ۹۲ انیماتور در قالب ۲۵ گروه از ۱۵ استان طی روزهای ۱۵ تا ۱۸بهمن ماه با محوریت زندگی و سیره اخلاقی شهید سپهبد قاسم سلیمانی و در قالب تکنیک های مختلف به خلق اثر خواهند پرداخت.

وی افزود: ۶۰ درصد شرکت کنندگان این دوره را بانوان و ۴۰ درصد را آقایان تشکیل می دهند و هنرمندان از استانهای البرز، همدان، چهارمحال و بختیاری، فارس، خراسان رضوی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، مازندران، قم، یزد، سمنان، اصفهان، خراسان شمالی و تهران در این رویداد حضور یافته اند.

دیانتی گفت: پیش از شروع رویداد، ۲۵ فیلمنامه کوتاه از زندگی سپهبد شهید قاسم سلیمانی نگارش و در اختیار گروهها قرار داده شد تا در ۷۲ ساعت آثار خود را با بهترین کیفیت زیر نظر اساتید تولید نمایند.

گفتنی است نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن منهاج به همت شتاب دهنده رضوان و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، مرکز پویانمایی صبا و شبکه کودک برگزار می‌شود و آقایان محمد رحیم لیوانی، محمدعلی صفورا و مهدی جعفری جوزانی آثار تولیدی را داوری خواهند نمود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان