تعداد بازدید : 35 - تاریخ خبر : 1398/11/19 - 11:54
نقاش کوچولو در قاب پویا

انیمیشن "نقاش کوچولو" از تولیدات مرکز پویانمایی صبا هر روز ساعت 9:30 و 13:45 از شبکه پویا پخش می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا این مجموعه که سری اول و دوم آن 130 قسمت بود به سبب طراحی شخصیت ها و فضاهای این مجموعه با الهام از نقاشی‌های خردسالان، مورد توجه مخاطبان کودک و خردسال قرار گرفت.
این موفقیت در جلب نظر مخاطب باعث شد مرکز پویانمایی صبا ساخت سری سوم این مجموعه که شامل 50 قسمت است را در دستور کار قرار دهد و تاکنون 39 قسمت از این مجموعه تولید شده است.

داستان این مجموعه، پسر خردسالی است که در دنیای کودکانه و زیبای نقاشی‌های خودش به بازی مشغول است. او جنگلی کودکانه پُر از حیوانات کوچک و بزرگ نقاشی کرده و در هر قسمت از این مجموعه با اتفاقاتی کودکانه با این حیوانات هم‌بازی می‌شود.

نقاش کوچولو برای گروه سنی خردسال تولید شده است که نگاه یک خردسال به دنیای اطرافش را روایت می کند. این نگاه خلاقیت و نوآوری را در وجود او شکوفا می‌کند و همچنین این مجموعه تقویت خلاقیت کودکان را مدنظر قرار‌ داده و مسائل مختلف به زبان ساده برای آنها طرح شده و به آنها پاسخ داده می‌شود.

مجموعۀ نقاش کوچولو با تکنیک کات اوت کامپیوتری به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بابک نظری در مرکز پویانمایی صبا برای گروه سنی خردسال تولید شده است. از دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از نویسندگان: هدا مسعودی، هدیه شاهرودی، سمیرا خسروجردی، مسعود اصلانی، آرش برهان، احمد تجویدی

انیماتورها : فاطمه نیرینی، وحید اصفهانی، داریوش نوری، جواد قربان پور

موسیقی : شاندیز مهرآبادی

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان