تعداد بازدید : 728 - تاریخ خبر : 1398/11/19 - 15:30
انیمیشن «شهید سلیمانی» در خط پایان

نخستین رویداد رقابتی انیمیشن شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، برگزیدگان رویداد رقابتی تولید انیمیشن با محوریت زندگی و سیره اخلاقی سپهبد شهید قاسم سلیمانی در بخش‌های مختلف توسط آقایان محمدرحیم لیوانی، محمدعلی صفورا و مهدی جعفری جوزانی داوران این رویداد و محمد شریف خانی معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما حجت الله ناظری سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان معرفی و جوایز خود را دریافت کردند.

در بخش اصلی، جایزه اول به گروه برناپور با اثر «پیمان» ، جایزه دوم به گروه نشان ذوالفقار با اثر« نشان ذوالفقار» و جایزه سوم به گروه انتقام جویان با اثر « آمرلی» اهداء شد.

در بخش جنبی، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به هانیه محمدرضایی به عنوان جوان ترین شرکت کننده با اثر «حسین پسر غلامحسین» ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخاطر دستاورد فنی به گروه لاجورد با اثر «عقیق» ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخاطر فنی و هنری به گروه سجا با اثر «مسیر» و جوایز این بخش با حمایت حوزه هنری کودک و نوجوان اهداء گردید.

همچنین هفت جایزه پروژه کسر خدمت به هفت نفر از شرکت کنندگان رویداد توسط بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس تعلق گرفت. حمایت سه تیم هنرستانی بانوان با هدف تولید پروژه توسط شتابدهنده رضوان جایزه دیگر رویداد انیمیشن شهید سلیمانی بود.

نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن به همت شتاب دهنده رضوان و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، مرکز پویانمایی صبا و شبکه کودک طی روزهای سه شنبه 15 تا پنجشنبه 17 بهمن ماه و اختتامیه آن روز جمعه 18 بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف برگزار شد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان