تعداد بازدید : 8 - تاریخ خبر : 1399/01/05 - 13:10
پیام نوروزی

رییس مرکز پویانمایی صبا در پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

 

سلام و صلوات بر محمد(ص) و خاندان پاکش

هنرمندان گرامی،همکاران عزیز،کارشناسان محترم و مدیران پرتلاش مرکز پویانمایی صبا؛

در آستانه سال نو و در واپسین ساعات سال ۹۸ که سالی پر فراز و نشیب، همراه با تلاش و مجاهدت همه جانبه برای رونق تولید پویانمایی در کشور بود بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش شما همراهان و سروران گرامی تشکر و قدردانی کنم، چرا که اگر همت بلند و همدلی مستمر و تحسین برانگیز شمایان نبود، بی تردید طی این راه ناهموار، میسور نبود و کسب این توفیقات، غیرممکن می نمود.

سال ۹۸ تولیدکنندگان و همه همکاران و مدیران مرکز دست در دست هم با پشت سرگذاردن ناملایمات و کمبودها نه تنها قدمی در ارتقای کمی و کیفی تولیدات پویانمایی عقب ننشستند بلکه با ایمانی راسخ در فتح عرصه های جدید و تولید محتوای غنی و پرمغز و نیز پیمودن راههای نو در حوزه فرم و تکنیک، ثابت کردند با همدلی، وحدت و اعتماد متقابل هیچ بن بستی فراروی ما متصور نیست.

جا دارد از همراهی و توجه ویژه رییس محترم سازمان و راهنمایی های دلسوزانه و پیگیرانه معاون محترم سیما یاد کنم و مراتب سپاس خود و همه دست اندرکاران پویانمایی تلویزیونی کشور را خدمت این عزیزان اعلام نمایم.

اکنون با استعانت از خدای بزرگ و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فدا) و با راهبری رهبرمعظم انقلاب اسلامی، با عزمی راسخ قدم در سال جدید می گذاریم و پیمان می بندیم همچنان با تکیه بر تجارب گذشته، تولیدات پویانمایی تلویزیونی در جهاد پر افتخار تولیدات فرهنگی سال آتی، نقشی پر رنگ و کماکان پر افتخار داشته باشد.

بار دیگر ضمن احترام و تواضع خدمت همه شما عزیران جهادگر، دست همه را در آغاز سالی پرتلاش و پرشتاب برای تولید با کیفیت پویانمایی و پاسخگویی شایسته به نیاز مخاطبان ایرانی و بین المللی به گرمی می فشارم و برای همگان از بارگاه خداوندی، سالی سرشار از سلامتی، برکت و بهروزی مسئلت دارم.

ارادتمند همه شما:
محمد رحیم لیوانی
۱۳۹۸ / ۱۲ / ۲۹

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان