مشاهده خبر

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

رئیس مرکز صبا به مهر خبر داد؛

ادامه ساخت انیمیشن چهره‌های ملی/ «سلام بر ابراهیم» ساخته شد

رئیس مرکز صبا از ساخت مجموعه جدید «سلام بر ابراهیم» درباره شهید ابراهیم هادی خبر داد.

محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز صبا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ادامه ساخت انیمیشن‌هایی درباره شخصیت‌های ملی و میهنی بیان کرد: در این زمینه خود ما هم حساس هستیم و اتفاقاً می‌خواهیم هم در حوزه ادبیات و هم آنچه که از گذشتگانمان به ما ارث رسیده است کارهایی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: من خاطرم هست رهبر انقلاب چند باری درباره این مقوله توضیح دادند که برخی کشورها هیچ تاریخی ندارند اما تاریخ‌سازی می‌کنند و شخصیت‌های غیرواقعی را به فیلم و سریال‌هایشان می‌آورند و بعد جوان و نوجوان ما هم این آثار را می‌بیند و فکر می‌کند اینها چه عظمت و پیشینه‌ای در تاریخ داشته‌اند. درحالیکه خود ما از یک تاریخ چندین هزار ساله در این زمینه برخورداریم که نه تنها کمبود نداریم بلکه ظرفیت بسیار زیادی داریم و در عین حال آنچنان که باید و شاید کار نکرده‌ایم.

رئیس مرکز صبا تصریح کرد: ما باید درباره تاریخ‌های گوناگون کشور از قبل از اسلام، دوره اسلام و حتی تاریخ معاصر کار کنیم و از منابع مختلفی مثل شاهنامه یا حکایت‌های سعدی و… تولیداتی داشته باشیم.

لیوانی در ادامه یادآور شد: در مرکز صبا کارهایی هم در این زمینه انجام شده است مثل «هزار افسان» که قرار است فصل جدید آن هم به تولید برسد. همچنین در حوزه سلحشوری انیمیشن «جوانمردان» را داریم که فصل‌های مختلف آن در حال ساخت است که اینها در زمینه تاریخی و سلحشوری شخصیت‌های ایرانی بوده است.

وی اضافه کرد: در حوزه تاریخ معاصر و دفاع مقدس مجموعه «چهل شاهد» را بر اساس هفت شخصیت دفاع مقدس و دفاع از حرم کار کردیم که دو قسمت از آن هم مربوط به سردار سلیمانی بود و روی آنتن رفت. در عین حال این مجموعه ۴۰ قسمتی ادامه دارد و قرار است قسمت‌های بعدی آن هم ساخته شود.

رئیس مرکز صبا با اشاره به مجموعه جدید دیگر این مجموعه اظهار کرد: مجموعه جدید و پخش نشده «سلام بر ابراهیم» را داریم که درباره شهید هادی است و امیدواریم به زودی در ۱۰۰ قسمت روی آنتن برود. این مجموعه هم فاخر است و حساسیت‌های خود را دارد. این مجموعه بر اساس کتابی که درباره شهید ابراهیم هادی نوشته شده ساخته شده است و با هماهنگی خانواده‌اش در حال ساخت است و به لحاظ فنی هم کاری سه بعدی و باکیفیت است.

آخرین اخبار

آموزه های زندگی در «باغ قصه ها» سری جدید «باغ قصه ها» در قاب شبکه پویا 21 عنوان برنامه مرکز پویانمایی صبا در سیما به مناسبت محرم سلام بر شهید کانال کمیل مرکز پویانمایی صبا با ۵انیمیشن راهی بخش مسابقه پویانمایی فیلم شهر شد راه اندازی سامانه بروز رسانی تولیدات فاخر در مرکز صبا تابستان در صبا اغاز فصل 4 مجموعه پویانمایی«ماهی بادکنکی» نسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» آماده شد حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران‎‎ درخشش مرکز پویانمایی صبا در بخش مسابقه تلویزیونی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران موفقیت مرکز پویانمایی صبا در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران پخش انیمیشن گولوبولا با موضوع کرونا و بهداشت و درمان از شبکه نهال... فینگلیا به شبکه پویا رسید دنیای آبی در سایه روایت قصه، مهارت‌های زندگی را برای کودکان فرهنگسازی می‌کند انیمیشن پیامبران در قاب شبکه نهال پخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا‎ در نشست خبری عوامل پویا نمایی «پهلوانان» عنوان شد؛ دو انتصاب در مرکز پویانمایی صبا سبک زندگی ایرانی در خانواده ایرانی یادداشت آقای لیوانی رییس محترم مرکز پویانمایی صبا در نوروز 1401 نوروز 1401 با برنامه های متنوع مرکز پویانمایی صبا ماه رمضان با « قصه های من و آقاجان در شبکه پویا» نسیم در بالاخونه می پیچد مجموعه پویانمایی «شکرستان» نوروز امسال در شبکه نسیم شبکه نهال میزبان «حاکم و حاتم» می شود «سارا و سامان» به شبکه پویا می آیند جزئیات اتفاقی عجیب در یک سایت معتبر جهانی فرزندان آفتاب در قاب شبکه امید مهدکودک حیوانات (فینگیلیا) با هدف هویت بخشی وتقویت اعتماد به نفس در خردسالان به تولید می رسد تدارک فصل جدید و دراماتیک «پند پارسی» در مرکز پویانمایی صبا درخشش مرکز صبا در هجدهمین اجلاس فناوری رسانه شخصیت‌های "پهلوانان" براساس ویژگی های ابرقهرمانی و فوق انسانی پردازش نشده اند/سری جدید پهلوانان نوروز۱۴۰۱ راهی آنتن می شود با بهره گیری از موضوعات روز در مجموعه "کوچولوهای کنجکاو" قوه تخیل کودکان را تقویت می کنیم باغ قصه ها در قاب شبکه دو گفتگو «دیباچه» با رئیس مرکز پویانمایی صبا «شکرستان» به نوروز می رسد تهیه کننده و کارگردان مجموعه پویانمایی "چیا" ؛ فیلمنامه و قصه جذاب تضمین کننده موفقیت انیمیشن ها در بازار نابرابر تولیدات داخلی و خارجی است خانه ما در قاب شبکه نهال «ماهی بادکنکی» مهمان عید مخاطبان سیما مجموعه پویانمایی «چیا» به بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران راه یافت. شبکه امید روایتگر «قصه‌ های کهن» عروسک ها در «شبکه کوچک» منتقد می‌شوند «جعبه جورواجور» عیدانه شبکه پویا در دست تولید فارسی هویت ماست عنوان مجموعه ای است که به همت مرکز پویا نمایی صبا و با همکاری فرهنگستان زبان و ادب فارسی در حال تولید است شبکه امید «قصه های شب چله» رو روایت می کند آخر هفته ها با انیمیشن «افسانه آرش»‎‎ مصاحبه روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا با بابک نظری تهیه کننده و کارگردان مجموعه نقاش کوچولو پخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها