اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده رویداد

تعداد بازدید:23
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

جشنواره ملی قرآن و عترت برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا..... جشنواره ملی قرآن وعترت که با محوریت موشن گرافیک به میزبانی استان لرستان برگزارگردید ،با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد

جشنواره ملی قرآن و عترت برگزیدگان خود را شناخت/ مرکز پویانمایی صبا با آیات زندگی روی سکوی نخست ایستاد

 به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا.....  جشنواره ملی قرآن وعترت که با  محوریت موشن گرافیک به میزبانی استان لرستان برگزارگردید ،با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

 

بنا براین گزارش در آیین اختتامیه این جشنواره که ۵ بهمن در سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با حضور دکتر علیرضا معاف، معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید ازمیان ۱۵ اثر منتخب از سوی هیئت داوران این رویداد،۳اثر برگزیده و یک اثر نیز به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شد.

 

بر همین اساس مجموعه آیات زندگی کاری از مرکز پویانمایی صبا به تهیه کنندگی کامل حسن زاده و کارگردانی علیرضا پورشکوری شارمی موفق شد مقام نخست  در جشنواره قرآن و عترت را آنِ خود کند همچنین طی برگزاری مراسم اختتامیه این رویداد، با اهدای لوح از کارگردان آیات زندگی تقدیر شد.

 

لازم به ذکر است  موضوع و محتوای مجموعه آیات زندگی که با قرائت ترتیل آیاتی از کلام الله مجید با صدای استاد شهریار پرهیزگار و ترجمه مرحوم اسماعیل قادر پناه آغاز می شود براساس موضوعات متنوعی همچون امیدواری به رحمت الهی انتخاب شده که همراه با تصاویر انتزاعی و شادی آفرین به سمع و نظر مخاطبان می رسد.

گفتنی است همزمان با برگزاری اختتامیه ی ....جشنواره قرآن و عترت از ۵۰ فعال،مدیر ومربی موسسات استان لرستان نیز تقدیر بعمل آمد.

آخرین اخبار

. «معماهای فرید» در قاب شبکه دو . پویانمایی های انتخاباتی روی آنتن شبکه ها . پرواز پر سعادت . مهارت آموزی در قاب پویانمایی . «پهلوانان» در شبکه قرآن . «سارا و سامان ۳» در قاب شبکه پویا . نگاهی به مجموعه پویانمایی مهارتهای زندگی . گزارشی از پویانمایی مهارت‌های زندگی . آنی ومانی با رعایت تمام استاندارهای بین المللی به تولید رسید . «آنی و مانی» ضمن سودآوری ارزی، مروج فرهنگ ایرانی است . «مهارت های زندگی» درقاب شبکه دو . شیرین مثل «شکرستان» . «مثل نامه» در شبکه قرآن . شهد شکرستان به کام مخاطبان (گزارش «جام‌جم» از یک پویانمایی پرطرفدار در گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده) . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . «شکرستان» در قاب شبکه یک . سه پویانمایی به زودی در قاب سیما . روند تولید پویا نمایی «دشت پر ماجرا» از تولید تا پخش . جوانمردان در قاب امید . فرهنگ عامه در قاب پویانمایی . پویانمایی جدید «چیا» . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . پویانمایی‌های خانواده‌محور . تولید یک مجموعه پویانمایی جدید . پویانمایی «موزه» از شبکه کودک . تولید فصل جدید ماجرا‌های «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید «جوانمردان» . اهمیت مقاومت در پویانمایی «دشت پرماجرا» . نوروز 1403 در صبا . «دشت پرماجرا»، نوروز از سیما . انیمیشن سینمایی "بی پلاک" تندیس طلایی جشنواره پویانمایی تهران را از آن خود کرد . فصل جدید «چیا» به زودی در سیما . انتخابات در قالب پویانمایی . درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی . شکر تی وی با موضوع انتخابات . ساخت پویا نمایی فیل کوچولو . موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس . همراه با فیل کوچولو در نوروز و تابستان ۱۴۰۳ . «قصه های سلام» راوی داستان هایی از قرآن خواهد شد . ساخت فصل جدید پویانمایی «فینگیلیا» . پویانمایی هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم . فصل جدید پویانمایی دنیای آبی در دست ساخت . پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد . حفظ تنوع زیستی از محورهای سری جدید «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید پویا نمایی موزه . ساعت پویا در دست تولید . گزارش «جام‌جم» از آثار در حال تولید مرکز پویانمایی صبا . پویانمایی با هم بسازیم در شبکه آموزش . ۴۵ مجموعه پویانمایی در خط تولید . پویانمایی‌های در دست تولید رسانه ملی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.