اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده رویداد

تعداد بازدید:18

جشنواره پویانمایی تهران 1398

یک قسمت از سریال پویانمایی «روبی و جوجه‌ها» با عنوان «خروس خون» از تولیدات مرکز صبا به کارگردانی بابک و بهنود نکویی در دو بخش ملی و بین‌المللی دهمین جشنواره پویانمایی تهران برگزیده شد.

یک قسمت از سریال پویانمایی «روبی و جوجه‌ها» با عنوان «خروس خون»  از تولیدات مرکز صبا به کارگردانی بابک و بهنود نکویی در دو بخش ملی و بین‌المللی دهمین جشنواره پویانمایی تهران برگزیده شد.

پویانمایی «خروس خون» به انتخاب هیات داوران، از میان 18 اثر در بخش بین‌الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران رتبه اول را کسب کرد و تندیس طلایی بهترین اثر تلویزیونی را به دست آورد.

این پویانمایی که بخشی از سریال پویانمایی «روبی و جوجه‌ها» است، در استودیو گنبدکبود به سفارش مرکز پویانمایی صبا تولید شده و در ایام نوروز هفت قسمت از آن در تلویزیون به نمایش درمی‌آید.

در بخش بین‌الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران، پویانمایی ‌هایی از کشورهای مختلف از جمله سوئیس، فرانسه، آمریکا، آلمان، هلند، اسپانیا، بزریل، روسیه و انگلیس و نیز دو پویانمایی برنده اسکار دانشجویی سال 2015، دو پویانمایی نامزد اسکار 2015 و سه فیلم نامزد بهترین پویانمایی کوتاه سال 2016 حضور داشتند.

«خروس خون» کشمکش‌های روباه و خروسی را به نمایش می‌گذارد که در همسایگی هم زندگی می‌کنند و روباه تحمل سحرخیزی و نشاط خروس را ندارد و برایش دسیسه چنینی می‌کند.

جشنواره بین‌المللی پویانمایی (انیمیشن) تهران معتبرترین جشنواره انیمیشنی ایران است که از سال 1377 به صورت دوسالانه توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و اختتامیه دهمین دوره از این جشنواره پنجشنبه 19 اسفندماه در سالن بهنام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

این دوره از جشنواره نیز به دبیری محود کریمی صارمی برگزار شد و آثار شرکت کننده در دو بخش ملی و بین المللی از 15 اسفند ماه در 37 سینما و مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور به نمایش درآمدند.

آخرین اخبار

. «پهلوانان» در شبکه قرآن . «سارا و سامان ۳» در قاب شبکه پویا . نگاهی به مجموعه پویانمایی مهارتهای زندگی . گزارشی از پویانمایی مهارت‌های زندگی . آنی ومانی با رعایت تمام استاندارهای بین المللی به تولید رسید . «آنی و مانی» ضمن سودآوری ارزی، مروج فرهنگ ایرانی است . «مهارت های زندگی» درقاب شبکه دو . شیرین مثل «شکرستان» . «مثل نامه» در شبکه قرآن . شهد شکرستان به کام مخاطبان (گزارش «جام‌جم» از یک پویانمایی پرطرفدار در گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده) . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . «شکرستان» در قاب شبکه یک . سه پویانمایی به زودی در قاب سیما . روند تولید پویا نمایی «دشت پر ماجرا» از تولید تا پخش . جوانمردان در قاب امید . فرهنگ عامه در قاب پویانمایی . پویانمایی جدید «چیا» . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . پویانمایی‌های خانواده‌محور . تولید یک مجموعه پویانمایی جدید . پویانمایی «موزه» از شبکه کودک . تولید فصل جدید ماجرا‌های «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید «جوانمردان» . اهمیت مقاومت در پویانمایی «دشت پرماجرا» . نوروز 1403 در صبا . «دشت پرماجرا»، نوروز از سیما . انیمیشن سینمایی "بی پلاک" تندیس طلایی جشنواره پویانمایی تهران را از آن خود کرد . فصل جدید «چیا» به زودی در سیما . انتخابات در قالب پویانمایی . درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی . شکر تی وی با موضوع انتخابات . ساخت پویا نمایی فیل کوچولو . موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس . همراه با فیل کوچولو در نوروز و تابستان ۱۴۰۳ . «قصه های سلام» راوی داستان هایی از قرآن خواهد شد . ساخت فصل جدید پویانمایی «فینگیلیا» . پویانمایی هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم . فصل جدید پویانمایی دنیای آبی در دست ساخت . پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد . حفظ تنوع زیستی از محورهای سری جدید «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید پویا نمایی موزه . ساعت پویا در دست تولید . گزارش «جام‌جم» از آثار در حال تولید مرکز پویانمایی صبا . پویانمایی با هم بسازیم در شبکه آموزش . ۴۵ مجموعه پویانمایی در خط تولید . پویانمایی‌های در دست تولید رسانه ملی . «جوانمردان» ترسیمی از دلاوری های قهرمانان ایران زمین از بستر تاریخ به گستره جهان . معرفی آثار برتر مرکز پویانمایی صبا در سیزدهمین جشنواره پویانمایی تهران . صنعت پویانمایی از دیروز تا امروز . قصه افسانه های شب یلدا از مجموعه پویانمایی جوانمردان دیپلم افتخار جشنواره چندرسانه ای میراث فرهنگی را از آن خود کرد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.