اخبار صبا

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

اغاز فصل 4 مجموعه پویانمایی«ماهی بادکنکی»

فصل 4 مجموعه پویانمایی«ماهی بادکنکی» مهمان بینندگان شبکه پویا است .

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

نسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» آماده شد

نسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» با کیفیت 4K در مرکز پویانمایی صبا آماده شد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران‎‎

مرکز پویانمایی صبا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پویا نمایی کشور در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران حضوری فعال و پر رنگ خواهد داشت.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

درخشش مرکز پویانمایی صبا در بخش مسابقه تلویزیونی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

مرکز پویانمایی صبا در بخش مسابقه تلویزیونی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران صاحب جایزه شد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

موفقیت مرکز پویانمایی صبا در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

مرکز پویانمایی صبا با" چیا" و "کوچولوهای کنجکاو" به بخش بین‌الملل و مسابقه تلویزیونی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران راه یافت.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران

مرکز پویانمایی صبا به عنوان بزرگترین تولید کننده پویا نمایی کشور در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران حضوری فعال و پر رنگ خواهد داشت.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

پخش انیمیشن گولوبولا با موضوع کرونا و بهداشت و درمان از شبکه نهال...

مجموعه انیمیشن «گولوبولا» به کارگردانی اشکان شیرمحمدی و بابک نظری با تکنیک کات اوت در ۲ فصل ۷۸ قسمتی برای گروه سنی کودک و نوجوان، تولید شده است.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

فینگلیا به شبکه پویا رسید

سری جدید این مجموعه هر روز ساعت 10 صبح و 13:45 دقیقه از شبکه پویا به روی آنتن می رود

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

دنیای آبی در سایه روایت قصه، مهارت‌های زندگی را برای کودکان فرهنگسازی می‌کند

مجموعه انیمیشن دنیای آبی کاری از مرکز پویانمایی صبا است که به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی خرمیان با هدف به چالش کشیدن مبحث خلاقیت در کودکان به تولید رسیده است. این انیمیشن با تلفیق حیوانات خشکی و پایین سطح آب سعی دارد فضای جدیدی را مصور کند که در قالب آن قوه تخیل و خلاقیت در کودکان هم راستا با یکدیگر قرار گیرند و زمینه برای شکوفا شدن هرچه بیشتر استعدادها در آنها شکل گرفته و نهادینه شوند

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

انیمیشن پیامبران در قاب شبکه نهال

به مناسبت شهادت امام علی (ع) انیمیشن «پیامبران» از تولیدات مرکز پویانمایی صبا امروز ساعت 17:30و 20:30 از شبکه نهال به روی آنتن می رود.

>> > 1 2 3 4 5  ... < << 

پربازدیدترین اخبار

در نشست خبری عوامل پویا نمایی «پهلوانان» عنوان شد؛درخشش مرکز پویانمایی صبا در بخش مسابقه تلویزیونی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهرانپخش انیمیشن گولوبولا با موضوع کرونا و بهداشت و درمان از شبکه نهال...دو انتصاب در مرکز پویانمایی صبانوروز 1401 با برنامه های متنوع مرکز پویانمایی صباپخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا‎موفقیت مرکز پویانمایی صبا در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهرانانیمیشن پیامبران در قاب شبکه نهالسبک زندگی ایرانی در خانواده ایرانیحضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران‎‎فینگلیا به شبکه پویا رسیدنسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» آماده شدحضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهراناغاز فصل 4 مجموعه پویانمایی«ماهی بادکنکی»دنیای آبی در سایه روایت قصه، مهارت‌های زندگی را برای کودکان فرهنگسازی می‌کندماه رمضان با « قصه های من و آقاجان در شبکه پویا»یادداشت آقای لیوانی رییس محترم مرکز پویانمایی صبا در نوروز 1401