اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:78
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک مرکز پویانمایی صبا و انتشارات سروش

جلسه امضای تفاهم نامه همکاری مشترک مرکز پویانمایی صبا و شرکت انتشارات سروش در راستای هم افزایی دو محصول فرهنگی " کتاب و پویانمایی" با حضور مدیرعامل انتشارات سروش، جمعی از مدیران این شرکت و رئیس مرکز پویانمایی صبا در محل سالن جلسات مرکز پویانمایی صبا برگزارشد.

جلسه امضای تفاهم نامه همکاری مشترک مرکز پویانمایی صبا و شرکت انتشارات سروش در راستای هم افزایی دو محصول فرهنگی کتاب و پویانمایی باحضور ابراهیم شکوری مدیر عامل انتشارات سروش، جمعی از مدیران این شرکت و محمد رحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا و مدیران این مرکز در محل سالن جلسات مرکز پویانمایی صبا برگزارشد. به دلیل قرابت فضای داستانی و تخلیلی کتاب های قصه با تولیدات پویانمایی، این همکاری شکل گرفت تا از ظرفیت دو مجموعه مرکز پویانمایی صبا و شرکت انتشارات سروش بهره گیری شایسته ای صورت گیرد. بنا براین گزارش این اقدام در راستای تاکید و الویت بخشی سازمان صداوسیما در سند تحول مبنی بر فعال سازی نهضت اقتباس صورت گرفته است. همچنین این تفاهمنامه با هدف غنا بخشی به محتوا های پویانمایی و کتب ،کمک به پایایی و مانایی محصولات فرهنگی مذکور ، بهره وری در سرمایه گذاری های انسانی و مالی و نیز ترغیب و تشویق پدید آورندگان کتاب و پویانمایی به ارتقای محتوا و جذابیت محصولات انجام شده است. لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا با ابراز خرسندی از امضای این تفاهمنامه و اینکه این همکاری مشترک خیلی زود به سرانجام رسید، بیان کرد: عقد این تفاهم نامه و استمرار آن بین مرکز پویانمایی صبا و انتشارات سروش منجر به هم افزایی حوزه کتاب و پویانمایی می شود. وی این بستر را به منزله پلی تعبیر کرد که بزرگراه های مختلف را به هم متصل می کند و می تواند خوراک فرهنگی قابل توجهی در اختیار خانواده ها قرار دهد و در ادامه اظهار داشت: این همکاری شایسته را به فال نیک می گیریم و امیدوارم با همین سرعت و اهتمام، به نتایج مناسبی در این زمینه دست یابیم. لیوانی با بیان این مطلب افزود: ما در مرکزصبا محصول محور هستیم و ان شالله با امضای تفاهمنامه تلاشمان براین است که بتوانیم برنامه ریزی های عملیاتی داشته باشیم و خروجی خوبی را رقم بزنیم تا کودکان و مخاطبان ما بتوانند از آن بهره کافی و وافی ببرند و به جای بهره گیری و تماشای تولیدات و محصولات هنری خارجی، با دستاوردها و تولیدات سرزمین خودمان مانوس شوند. در ادامه ابراهیم شکوری مدیرعامل انتشارات سروش گفت:این تفاهمنامه عملکرد مطلوبی است و بررسی ها نشان می دهد خانواده هایی که دارای کودک هستند به چنین محصولاتی همچون پویانمایی و کتاب نیاز دارند. همچنین وی پیشنهاد کرد چنانچه همزمان با ساخت یک انیمیشن، نگارش و تدوین کتاب آن هم شروع شود می تواند تاثیر گذاری بیشتری بر مخاطب بگذارد، چرا که همزمان با دیدن برنامه، کتاب آن را نیز در اختیار دارد و خود نیز به داستان سرایی می پردازد. گفتنی است در حال حاضر 3 مجموعه کوچولو های کنجکاو نقاش کوچولو و مثلنامه برای تدوین کتاب در دستور کار انتشارات سروش قرار گرفته است. همچنین بر اساس درخواست مدیرعامل انتشارات سروش مبنی برهم زمانی نگارش کتاب با ساخت برنامه، دو مجموعه فیل کوچولو وچی شد که این رنگی شدم برای برنامه ریزی پیشنهاد شد.

آخرین اخبار

. «معماهای فرید» در قاب شبکه دو . پویانمایی های انتخاباتی روی آنتن شبکه ها . پرواز پر سعادت . مهارت آموزی در قاب پویانمایی . «پهلوانان» در شبکه قرآن . «سارا و سامان ۳» در قاب شبکه پویا . نگاهی به مجموعه پویانمایی مهارتهای زندگی . گزارشی از پویانمایی مهارت‌های زندگی . آنی ومانی با رعایت تمام استاندارهای بین المللی به تولید رسید . «آنی و مانی» ضمن سودآوری ارزی، مروج فرهنگ ایرانی است . «مهارت های زندگی» درقاب شبکه دو . شیرین مثل «شکرستان» . «مثل نامه» در شبکه قرآن . شهد شکرستان به کام مخاطبان (گزارش «جام‌جم» از یک پویانمایی پرطرفدار در گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده) . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . «شکرستان» در قاب شبکه یک . سه پویانمایی به زودی در قاب سیما . روند تولید پویا نمایی «دشت پر ماجرا» از تولید تا پخش . جوانمردان در قاب امید . فرهنگ عامه در قاب پویانمایی . پویانمایی جدید «چیا» . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . پویانمایی‌های خانواده‌محور . تولید یک مجموعه پویانمایی جدید . پویانمایی «موزه» از شبکه کودک . تولید فصل جدید ماجرا‌های «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید «جوانمردان» . اهمیت مقاومت در پویانمایی «دشت پرماجرا» . نوروز 1403 در صبا . «دشت پرماجرا»، نوروز از سیما . انیمیشن سینمایی "بی پلاک" تندیس طلایی جشنواره پویانمایی تهران را از آن خود کرد . فصل جدید «چیا» به زودی در سیما . انتخابات در قالب پویانمایی . درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی . شکر تی وی با موضوع انتخابات . ساخت پویا نمایی فیل کوچولو . موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس . همراه با فیل کوچولو در نوروز و تابستان ۱۴۰۳ . «قصه های سلام» راوی داستان هایی از قرآن خواهد شد . ساخت فصل جدید پویانمایی «فینگیلیا» . پویانمایی هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم . فصل جدید پویانمایی دنیای آبی در دست ساخت . پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد . حفظ تنوع زیستی از محورهای سری جدید «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید پویا نمایی موزه . ساعت پویا در دست تولید . گزارش «جام‌جم» از آثار در حال تولید مرکز پویانمایی صبا . پویانمایی با هم بسازیم در شبکه آموزش . ۴۵ مجموعه پویانمایی در خط تولید . پویانمایی‌های در دست تولید رسانه ملی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.