اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:19
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

داستان پیامبریِ حضرت صالح (ع) و قوم ثمود در شبکه پنج

داستان عبرت‌آموز قوم ثمود و پیامبریِ حضرت صالح (ع) در پویانمایی «پیامبران» شنبه 21 مرداد ساعت 14 از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.

مجموعۀ پیامبران نوجوانان را با زندگی انبیاء علیهمالسلام آشنا میکند. این مجموعه شامل قصههای قرآنی دربارۀ پیامبران الهی است و در قسمتی که شنبه روی آنتن شبکه پنج میرود به داستان حضرت صالح (ع) پرداخته شده است. این انیمیشن به شیوه موشن کپچر با تکنیک فول تری دی تولید شده و در ساخت آن نوآوریهایی نیز برای نخستینبار صورت گرفته است. مثل شبیهسازی حرکت لباس در مجاورت باد و نیز فرم مو و محاسن شخصیتهای سریال که سعی شده است بسیار واقعی به نظر آید. در تکنیک موشن کپچر پس از طراحی شخصیتها، بازیگران با پوشیدن لباسهای مخصوصی، حرکت بازیگران را شبیهسازی کرده که این حرکتها به روی هر یک از شخصیتهای طراحی شده پیاده و سپس ضبط میشود. تهیهکنندگی این مجموعه را صادق کریمیان به عهده داشته و کارگردانی آن را نیز وحید هماتاش و سلمان خورشیدی انجام دادهاند. مجموعه انیمیشن پیامبران به زبان عربی برای پخش در کشورهایی همچون لبنان و عراق تولید شده و با دوبله فارسی نیز از شبکههای مختلف روانه آنتن شده است.

آخرین اخبار

. ماموریت رسانه در پاسخ به نورسیدگان . «پند پارسی» راوی حکایات سعدی . معرفی برنامه های تابستانی مرکز پویانمای صبا . شکرستان نَقل‌های ایرانی . پویانمایی‌های انتخاباتی در سیما . «معماهای فرید» در قاب شبکه دو . پویانمایی های انتخاباتی روی آنتن شبکه ها . پرواز پر سعادت . مهارت آموزی در قاب پویانمایی . «پهلوانان» در شبکه قرآن . «سارا و سامان ۳» در قاب شبکه پویا . نگاهی به مجموعه پویانمایی مهارتهای زندگی . گزارشی از پویانمایی مهارت‌های زندگی . آنی ومانی با رعایت تمام استاندارهای بین المللی به تولید رسید . «آنی و مانی» ضمن سودآوری ارزی، مروج فرهنگ ایرانی است . «مهارت های زندگی» درقاب شبکه دو . شیرین مثل «شکرستان» . «مثل نامه» در شبکه قرآن . شهد شکرستان به کام مخاطبان (گزارش «جام‌جم» از یک پویانمایی پرطرفدار در گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده) . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . «شکرستان» در قاب شبکه یک . سه پویانمایی به زودی در قاب سیما . روند تولید پویا نمایی «دشت پر ماجرا» از تولید تا پخش . جوانمردان در قاب امید . فرهنگ عامه در قاب پویانمایی . پویانمایی جدید «چیا» . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . پویانمایی‌های خانواده‌محور . تولید یک مجموعه پویانمایی جدید . پویانمایی «موزه» از شبکه کودک . تولید فصل جدید ماجرا‌های «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید «جوانمردان» . اهمیت مقاومت در پویانمایی «دشت پرماجرا» . نوروز 1403 در صبا . «دشت پرماجرا»، نوروز از سیما . انیمیشن سینمایی "بی پلاک" تندیس طلایی جشنواره پویانمایی تهران را از آن خود کرد . فصل جدید «چیا» به زودی در سیما . انتخابات در قالب پویانمایی . درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی . شکر تی وی با موضوع انتخابات . ساخت پویا نمایی فیل کوچولو . موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس . همراه با فیل کوچولو در نوروز و تابستان ۱۴۰۳ . «قصه های سلام» راوی داستان هایی از قرآن خواهد شد . ساخت فصل جدید پویانمایی «فینگیلیا» . پویانمایی هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم . فصل جدید پویانمایی دنیای آبی در دست ساخت . پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد . حفظ تنوع زیستی از محورهای سری جدید «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید پویا نمایی موزه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.