اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:4
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد

پویانمایی ۲۶ قسمتی مادر کونیکو برای آشنایی مخاطب کودک و نوجوان با زندگی یک مادر شهید (مرحوم سبا بابایی، مادر ژاپنی شهید دفاع مقدس) ساخته می‌شود.

یداله تناور تهیه کننده و کارگردان، در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری صدا و سیما،، از آماده سازی کامل پنج قسمت پویانمایی مادر کونیکو برای پخش خبر داد. به گفته این کارگردان، پویانمایی مادر کونیکو با الهام از کتاب مهاجر سرزمین آفتاب نوشته حمید حسام و مسعود امیرخانی ساخته میشود. اثری که روایتگر فرازهایی از زندگی کونیکو یامامورا (سبا بابایی) مادر ژاپنی شهید دفاع مقدس محمد بابایی است. تناور در این باره گفت: روایت قصه از تولد و کودکی این بانو و همزمانی اش با جنگ جهانی دوم آغاز میشود و پس از آن به ماجرای آشنایی اش با همسر، تشرف به دین اسلام، مهاجرت به ایران و اعزام فرزندش به جبهه و سایر فعالیتهای فرهنگی او خواهیم پرداخت. این پویانمایی با تکنیک کمیک موشن، در ۲۶ قسمت چهار دقیقهای ساخته و تا بهار سال آینده همه قسمتهای آن آماده میشود. پخش احتمالی این اثر اقتباسی، همزمان با سالگرد درگذشت خانم کونیکو یامامورا (سبا بابایی) خواهد بود. کونیکو یامامورا تیرماه سال گذشته به علت ضایعه تنفسی در بیمارستان خاتمالانبیا تهران درگذشت.

آخرین اخبار

. «معماهای فرید» در قاب شبکه دو . پویانمایی های انتخاباتی روی آنتن شبکه ها . پرواز پر سعادت . مهارت آموزی در قاب پویانمایی . «پهلوانان» در شبکه قرآن . «سارا و سامان ۳» در قاب شبکه پویا . نگاهی به مجموعه پویانمایی مهارتهای زندگی . گزارشی از پویانمایی مهارت‌های زندگی . آنی ومانی با رعایت تمام استاندارهای بین المللی به تولید رسید . «آنی و مانی» ضمن سودآوری ارزی، مروج فرهنگ ایرانی است . «مهارت های زندگی» درقاب شبکه دو . شیرین مثل «شکرستان» . «مثل نامه» در شبکه قرآن . شهد شکرستان به کام مخاطبان (گزارش «جام‌جم» از یک پویانمایی پرطرفدار در گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده) . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . «شکرستان» در قاب شبکه یک . سه پویانمایی به زودی در قاب سیما . روند تولید پویا نمایی «دشت پر ماجرا» از تولید تا پخش . جوانمردان در قاب امید . فرهنگ عامه در قاب پویانمایی . پویانمایی جدید «چیا» . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . پویانمایی‌های خانواده‌محور . تولید یک مجموعه پویانمایی جدید . پویانمایی «موزه» از شبکه کودک . تولید فصل جدید ماجرا‌های «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید «جوانمردان» . اهمیت مقاومت در پویانمایی «دشت پرماجرا» . نوروز 1403 در صبا . «دشت پرماجرا»، نوروز از سیما . انیمیشن سینمایی "بی پلاک" تندیس طلایی جشنواره پویانمایی تهران را از آن خود کرد . فصل جدید «چیا» به زودی در سیما . انتخابات در قالب پویانمایی . درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی . شکر تی وی با موضوع انتخابات . ساخت پویا نمایی فیل کوچولو . موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس . همراه با فیل کوچولو در نوروز و تابستان ۱۴۰۳ . «قصه های سلام» راوی داستان هایی از قرآن خواهد شد . ساخت فصل جدید پویانمایی «فینگیلیا» . پویانمایی هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم . فصل جدید پویانمایی دنیای آبی در دست ساخت . پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد . حفظ تنوع زیستی از محورهای سری جدید «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید پویا نمایی موزه . ساعت پویا در دست تولید . گزارش «جام‌جم» از آثار در حال تولید مرکز پویانمایی صبا . پویانمایی با هم بسازیم در شبکه آموزش . ۴۵ مجموعه پویانمایی در خط تولید . پویانمایی‌های در دست تولید رسانه ملی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.