اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:4
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس

مجموعه پویانمایی «سلام بر ابراهیم» به تهیه‌کنندگی اسدالله دیانتی و کارگردانی اسماعیل یوسفی از تولیدات مرکز پویانمایی صبا رتبه برتر پویانمایی را در هفتمین دوره جشنواره فانوس استان تهران کسب کرد.

هفتمین جشنواره ملی فانوس ویژه تولیدات هنری ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با معرفی برگزیدگان بخشهای مختلف جشنواره در بخش پویانمایی این جشنواره سلام بر ابراهیم را حائز رتبه برتر دانست. این مجموعه روایتی از زندگی شهید ابراهیم هادی است که با کیفیت 4k تولید شده و زندگی این شهید را در چهار فصل به تصویر میکشد. در پی این موفقیت، محمد قاسم ناظر معاون رئیس بنیاد و مدیر عامل موزه ملی انقلاب و دفاع مقدس از مرکز پویانمایی صبا و تهیه کننده این پویانمایی با ارسال تقدیرنامهای، تشکر کرد. در بخشی از این تقدیرنامه خطاب به تهیه کننده این اثر آمده است: دفاع مقدس گنجینه عظیمی از ایثار، مجاهدت، رشادت و عرصه تجلی جلوههای ایمانی و معنوی رزمندگان اسلامی و ظرفیت بزرگی برای روایت هنرمندانه و ماندگار آن حماسه الهی در قالبهای گوناگون هنری و نوشتاری است. بدون شک تمام وقایع دوران هشت ساله دفاع مقدس برگرفته از اعتقادات و باورهای عمیق اسلامی و انقلابی بوده که بیان و قلم قادر به تبیین و توصیف آن دوران نمیباشد. اما زبان هنر وقتی با عشق و اعتقاد، آمیخته باشد تاثیر گذار ترین وسیله انتقال مفاهیم بلند انسانها است. همت بلند شما در بیان هنرمندانه رشادت، ایثار و مجاهدت و دلاور مردان دفاع مقدس و مقاومت را ارج نهاده و خداوند متعال را شکر گذارم که هنرمندان شاخص این سرزمین دغدغه شان از جنس ارزشها مفاهیم متعالی و صفات ناب الهی است.

آخرین اخبار

. ماموریت رسانه در پاسخ به نورسیدگان . «پند پارسی» راوی حکایات سعدی . معرفی برنامه های تابستانی مرکز پویانمای صبا . شکرستان نَقل‌های ایرانی . پویانمایی‌های انتخاباتی در سیما . «معماهای فرید» در قاب شبکه دو . پویانمایی های انتخاباتی روی آنتن شبکه ها . پرواز پر سعادت . مهارت آموزی در قاب پویانمایی . «پهلوانان» در شبکه قرآن . «سارا و سامان ۳» در قاب شبکه پویا . نگاهی به مجموعه پویانمایی مهارتهای زندگی . گزارشی از پویانمایی مهارت‌های زندگی . آنی ومانی با رعایت تمام استاندارهای بین المللی به تولید رسید . «آنی و مانی» ضمن سودآوری ارزی، مروج فرهنگ ایرانی است . «مهارت های زندگی» درقاب شبکه دو . شیرین مثل «شکرستان» . «مثل نامه» در شبکه قرآن . شهد شکرستان به کام مخاطبان (گزارش «جام‌جم» از یک پویانمایی پرطرفدار در گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده) . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . «شکرستان» در قاب شبکه یک . سه پویانمایی به زودی در قاب سیما . روند تولید پویا نمایی «دشت پر ماجرا» از تولید تا پخش . جوانمردان در قاب امید . فرهنگ عامه در قاب پویانمایی . پویانمایی جدید «چیا» . «قصه‌های ریرا» برای خردسالان . پویانمایی‌های خانواده‌محور . تولید یک مجموعه پویانمایی جدید . پویانمایی «موزه» از شبکه کودک . تولید فصل جدید ماجرا‌های «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید «جوانمردان» . اهمیت مقاومت در پویانمایی «دشت پرماجرا» . نوروز 1403 در صبا . «دشت پرماجرا»، نوروز از سیما . انیمیشن سینمایی "بی پلاک" تندیس طلایی جشنواره پویانمایی تهران را از آن خود کرد . فصل جدید «چیا» به زودی در سیما . انتخابات در قالب پویانمایی . درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی . شکر تی وی با موضوع انتخابات . ساخت پویا نمایی فیل کوچولو . موفقیت پویانمایی «سلام بر ابراهیم» در جشنواره فانوس . همراه با فیل کوچولو در نوروز و تابستان ۱۴۰۳ . «قصه های سلام» راوی داستان هایی از قرآن خواهد شد . ساخت فصل جدید پویانمایی «فینگیلیا» . پویانمایی هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم . فصل جدید پویانمایی دنیای آبی در دست ساخت . پنج قسمت اول پویانمایی مادر کونیکو آماده شد . حفظ تنوع زیستی از محورهای سری جدید «خروس زیرک، روباه کلک» . تولید فصل جدید پویا نمایی موزه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.